03/07
2019

Denk jij mee?

Onze vereniging bestaat bij de gratie van onze leden. Wij spannen ons dan ook voortdurend in om het ledenbestand op peil te houden door onze leden te voeden met kennis en hen te laten profiteren van een prachtig netwerk van HR-professionals. 

Maar natuurlijk willen we ook groeien, want hoe meer leden, hoe meer er te delen valt!
En daarbij kunnen we jouw hulp goed gebruiken. Dat kan door het aanmelden van nieuwe leden, waarbij je wordt beloond met een Bol.com cadeaubon t.w.v. € 25 > lees hier hoe je dat kunt doen

Zit jij nog vol andere goede ideeën om leden te werven? Sluit je dan aan bij onze speciaal voor dit doel opgerichte KSG (Kleine Slimme Groep)! Met deze denktank van creatieve geesten willen we voornamelijk brainstormen over wat er allemaal mogelijk is op het gebied van ledenwerving. In eerste instantie via de e-mail en/of telefonisch, je hoeft er dus niet de deur voor uit. DOE JIJ MEE? Meld je dan aan via communicatie@nvp-hrnetwerk.nl

Onze partners