29/10
2019

Vacature: welke NVP-leden komen ons bestuur versterken?

Onze HR-vak heeft een sterk netwerk nodig om tot nieuwe inzichten en werkwijzen te komen en om de ontwikkeling van persoon en vak te stimuleren, willen wij als onafhankelijke HR-autoriteit het vakinhoudelijke debat voeden en voeren met nieuwe inzichten en onze leden verrassen met kennis en inspiratie. Ons netwerk staat voor hoge kwaliteit, innovatie en uitdaging.

Wij zoeken voor deze vrijwillige bestuursfunctie twee enthousiaste NVP-leden die ons bestuur komen versterken. Je hebt wekelijks wat tijd beschikbaar en bent uiteraard ook aanwezig tijdens de bestuursvergaderingen, Excom vergaderingen en ALV’s (in totaal ongeveer 12 meetings per jaar). Je hebt enige bestuurlijke ervaring en bent graag bereid je samen met je medebestuurders in te zetten voor het gezamenlijk doel. 

Bekijk hier de vacature. 

Onze partners